Caboo Organic: předvázaný elastický šátek pro nedonošené děti s nízkou porodní váhou. Vhodný od narození do cca 10kg.

Fidella Flowclick: vhodná od narození do cca 12 měsíců (56-74) a doporučenou váhou od 3,5kg. Kombinace přezkového bederního pásu a vázacích popruhů jako u šátku. 

Sestrice Carrier ONE: vhodné pro děti od 0-18m, speciální měkká výplň bederního pásu s konstrukcí Belly Support.

Neko Sling Switch baby size: od vel.56 do 1,5-2let. Pro nejmenší děti je vhodné využít zapínání ramenních popruhů umístěných na bederním pásu, dosáhnete tak lepšího podsazení a ergonomie.

Donkey rostoucí nosítko vel.1: vhodné pro děti od 0-12m, pro novorozené děti upínání ramenních popruhů do bederního pásu.

Zumbucca Originál: vhodná od 4-6 týdnů do 3 let s tvrdým bederním pásem. Dítě můžete nosit vpředu i na zádech, díky dostatečně dlouhým popruhů je vhodná na jakýkoliv typ postavy. Popruhy si můžete pro pohodlnější nošení na zádech překřížit.

Zumbucca Originál: vhodná od 4-6 týdnů do 3 let s měkkým bederním pásem. Dítě můžete nosit vpředu i na zádech, díky dostatečně dlouhým popruhů je vhodná na jakýkoliv typ postavy. Popruhy si můžete pro pohodlnější nošení na zádech překřížit.

VeKa vel. 0+: celopřezkové nosítko vhodné pro děti od vel.56 do vel. cca 80.

Nosítko Srdíčko 0+: látkové nosítko vhodné od narození (vel.56) do vel. 80. Dva postupy stáhnutí sedu pro docílení lepší ergonomické polohy dítěte.

Nosítko Elihandmade Univerzál: 100% lněné nosítko vhodné od narození (vel.56) do vel. 98.

Nosítko Elihandmade Univerzál: polovázací nosítko vhodné od narození (vel.56) do vel.98.

Moyo Uni: celopřezkové nosítko vhodné od narození (vel.56) do vel.92.

Zaujalo vás některé z našich nosítek? Tak nečekejte a sjednejte si schůzku ještě dnes. Ceník půjčovny najdete zde.