Fungování v roce 2023 a co vše se změní?


EDIT 25.1.2023: K dnešnímu dni dochází k pozastavení veškerých offline služeb a setkání z mé strany (Kristýna Plisková). Zbývají mi 2 týdny do porodu a budu se již věnovat sobě a rodině.

Všichni, kteří se mnou byli domluvení v průběhu podzimu na poskytnutí novorozeneckých kurzů po novém roce, nebojte se mě kontaktovat. Počítám s vámi.

Pokud potřebujete půjčit nosítko/šátek, nastavit nosítko případně rebozo masáž prosím kontaktujte Kristýnu Totovou.

Kontakt na ni zajdete ZDE


EDIT 5.1.2023: Člověk občas míní, ale situace se neustále mění. Proto jsem schopná do jisté míry poskytovat offline služby i v průběhu ledna. Pokud potřebujete některou z těchto služeb, prosím volejte mi na telefonní číslo v kontaktech (Kristýna Plisková).

Jedná se o tyto služby:

  • půjčování nosítek/šátků
  • osobní konzultace pro výběr nosítek a šátků před koupí (trvání maximálně do 1 hodiny)

Začal nový rok plný možností, příležitostí a setkání. Pro nás však tento rok znamená i přírůstek nového člena rodiny. Původně se měli služby omezovat až koncem ledna, kdy měla kolegyně Týna (Kristýna Totová), alespoň pár hodin v týdnu poskytovat půjčování a služby místo mě (Kristýna Plisková).

Bohužel situace se na konci tohoto roku změnila a mé tělo si řeklo stop a došlo k totálnímu vyčerpání organismu. Je to komplikace, se kterou nikdo z nás nepočítal. Mé zdraví a zdraví našeho nenarozeného dítěte je momentálně přednější. Proto s okamžitou platností zastavujeme poskytování veškerých offline služeb.

Můžeme vám poskytnout pouze online služby.

Co to pro vás znamená a které služby zůstávají?

  • Online podpora při výběru šátku či nosítka.
  • Kontrola nastavení nosítka či úvazu šátku přes fotky do e-mailu, messengeru či Whatsapp.
  • Možnost videohovoru přes messenger a Whatsapp pro kontrolu a pomoc s nastavením nosítka a vázáním do šátku.
  • Můžete se poradit pokud máte nějakou situaci s kojením a nevíte si rady. Mile ráda vás poté odkážu na nějakou kolegyni, která za vámi může dojít.
  • od 13.1.2023 by pak mohla kolegyně Týna poskytnout půjčení nosítek z naší půjčovny u sebe (Vždy tomu musí předcházet telefonická domluva přímo s ní).

Jak bude vypadat únor a další měsíce?

Pokud vše dopadne dobře a s miminkem vše zvládneme tak bych měla na začátku únoru rodit a následuje šestinedělí. V ideálním případě bych se ráda vrátila v omezené míře k poskytování osobních služeb u vás doma koncem března/začátkem dubna. Půjčování nosítek a šátků od sebe z domu bych mohla teoreticky i dříve. Uvidíme jaká bude situace.

V průběhu dubna by se měli vrátit i podpůrná setkání, která budou probíhat standardně – jednou za měsíc.

V květnu pro vás chystáme festival. Ještě stále jednáme o prostorech. Zda tedy festival bude se jistě dozvíte jak z webu tak i ze sociálních sítí.

Doufám a věřím, že naši situaci pochopíte. Chceme tady zůstat i nadále pro vás a vaše děti. Někdy se však stane i to s čím nepočítáme a proto je nutné jednat a vyřešit situaci jinak než jsme si myslely.

Přeju ať máte začátek tohoto roku klidnější než já. Také ať vás a vaše blízké neopouští zdraví, protože to je jediné co máme a čeho si musíme vážit.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *